خدمات ویزا موسسه آوید

موسسه آوید در زمینه اخذ پذیرش تحصیلی و همچنین دریافت ویزای کاری و سرمایه گذاری برای کشور های هلند، ایتالیا، آلمان، سوئد، بلژیک و مجارستان، در کنار متقاضیان محترم خواهد بود. ما در این موسسه با اشراف کامل به تمام مراحل مورد نیاز برای مهاجرت به کشورهای حوزه شنگن، در کنار شما هستیم تا رویاهایتان را به واقعیت مبدل سازیم. شما میتوانید با مراجعه به صفحه فرم ها و تکمیل فرم مورد نظر (فرم ارزیابی تحصیلی، ارزیابی کاری، سرمایه گذاری، ورزشی و تعیین سطح زبان)، بصورت کاملا رایگان، شرایط خود را مورد ارزیابی قرار دهید. همچنین در ادامه می توانید با رزرو وقت مشاوره، بهترین تصمیم را در زمینه مهاجرت برای خود اتخاذ نمایید. عموما برای مهاجرت خصوصا برای مهاجرت تحصیلی، شما نیازمند ترجمه مدارک خود می باشید. ما در موسسه آوید، با همراه داشتن کادری مجرب در خصوص ترجمه مدارک، این نیاز را به بهترین نحو، پاسخ خواهیم داد. در کنار موارد گفته شده، یکی دیگر از خدمات موسسه آوید، اخذ ویزا از کشورهای مختلف میباشد. ما در این مطلب به معرفی خدمات ویزا که توسط موسسه آوید ارائه میگردد، خواهیم پرداخت.

کشورهای مختلف دارای  قوانین ومقررات متفاوتی برای صدور ویزا میباشند ، ارائه دقیق و معین مدارک در زمان مقتضی به سفارتخانه ها  از اهمیت ویژه ای برخوردار است که موسسه آوید با تجربه چند ساله در این مسیر توانسته بهترین خدمات را در این حوزه به متقاضیان عزیز ارائه دهد.

کارشناسان ما با اشراف کامل به پروسه ویزا و پیگیری های مستمر (به نمایندگی از متقاضی)، هماهنگی امور ویزا با سفارتخانه ها را به عهده میگیرند. موسسه آوید از ابتدای انجام امور تا دریافت ویزا در کنار متقاضی میباشد و در تمام طول این پروسه، متقاضی میتواند با کارشناس مربوطه در ارتباط باشد و روند پروسه ویزا را از کارشناسان آوید جویا شود. همچنین موسسه آوید خدمات گسترده ای را در ارتباط با ویزای همراه ارائه میدهد و در کمترین زمان ممکن ویزای همسر و فرزندان متقاضی را اخذ مینماید. سرعت و دقت ما در زمینه خدمات ویزا و ویزای همراه ، رضایت صد در صدی متقاضیان را تا  به امروز  به همراه داشته است. تمام تلاش کارشناسان ما در جهت به صفر رساندن ریسک ویزا برای متقاضیان عزیز میباشد.

شایان ذکر است به دلیل حضور کارگزاران ما در کشور هلند ، خدمات ویژه ای در این زمینه ارائه میشود که از آن جمله می توان به دریافت ویزای همراه همزمان هلند اشاره کرد.

موسسه آوید مفتخر است که اعلام دارد تا به امروز هیچ پرونده ریجکتی ویزا در حوزه شنگن (اعم از تحصیلی ، توریستی ، سرمایه گذاری و استارت آپ) نداشته است.

لیست خدمات ویزا موسسه آوید

میخواهید مهاجرت کنید؟ کافیست با ما همراه باشید

در صورتی که میخواهید به کشورهای مختلف مهاجرت نمایید، موسسه آوید به عنوان همراهی مطمئن می تواند همواره در کنار شما باشد. کافیست از طریق راه های ارتباطی با ما در ارتباط بوده و یا سؤالات خود را زیر همین مطلب مطرح نمایید. همچنین میتوانید از طریق فرم ارزیابی رایگان، شرایط خود را مورد ارزیابی قرار داده تا از امکان مهاجرت به کشورهای مختلف آگاهی یابید. در ضمن با رزرو وقت مشاوره، بصورت کاملا تخصصی و کامل از شرایط مهاجرت به هر کشوری اطلاع یافته و مراحل اخذ پذیرش را شروع نمایید. موسسه آوید در تمامی مراحل همراه شما می باشد.