گروه مهاجرتی آوید

گروه مهاجرتی آوید در تاریخ 1398/6/3 فعالیت خود را به صورت گسترده با هدف خدمت رسانی به دانش آموزان و دانشجویان آغاز نموده است تا بتواند مسیری روشن را با ارائه اطلاعات مفید و به روز برای افرادی که تغییر را در زندگیشان رقم می زنند فراهم کند.

ارزش های سازمانی موسسه آوید بیانگر باور کلی افرادی است که در این مجموعه خدمت رسانی می‌کنند.

مسئولیت پذیری: این ارزش بر پذیرش رویکرد تیمی تاکید دارد و بیان میکند مشکلات شما در مسیر مهاجرت دغدغه تمام افراد گروه می باشد . زمانیکه تصمیمی اتخاذ می شود مسئولیت پیگیری آن به عهده موسسه خواهد بود و باید از آن حمایت جمعی به عمل آید تا بتوان به نتیجه موثر دست پیدا کرد.
تعهد: الزام و خواست قوی و عمیق برای تحقق یافتن وعده ها و پاسخگو بودن تمام عوامل به تصمیم اتخاذ شده تا رسیدن به نتیجه ایده آل

صداقت : ایجاد هماهنگی بین آنچه به آن باور داریم و آنچه به آن عمل میکنیم .به کار گیری و بررسی حقایق برای تصمیم گیری عاقلانه و مبتنی بر واقعیت .

اشتراک دانش : ارائه درست و به موقع اطلاعات مفید و به روز و هدایت متقاضی در جهت اهداف مشخص شده از طریق مشاوره های تخصصی . به خدمت گرفتن دارایی های فکری و تخصصی مشاوران برای ارتقای سطح دانش افراد در خصوص مهاجرت

نتیجه گرایی: نتیجه گرایی سبب میشود که تعالی و پیشرفت موسسه با شتاب بیشتری ارتقا یابد . نتیجه گرایی در آوید به معنای تمرکز بر تلاش و دانش برای دستیابی به بهترین مسیر برای مهاجرت است .

اهداف و بیانیه ماموریت گسترش خدمات : آوید در نظر دارد تا با گسترش خدمات بتواند پاسخگوی تمامی سوالات، دغدغه ها و نیازهای دانشجویان برای مهاجرت باشد که این خدمات تا اخذ پذیرش و اسکان دانشجویان ادامه دارد. از جمله این خدمات می توان به برگزاری کلاسهای زبان و سمینارهای آموزشی که در شهر مورد نظر برگزار می گردد، اشاره کرد.

گسترش حرفه ای جغرافیایی: با توجه به اینکه آوید نماینده برترین دانشگاه های هلند و ایتالیا در ایران میباشد و نظر به اینکه دانش و تخصص مکفی محور اصلی این موسسه است بر آن شدیم تا تا کار خود را در کشورهای حوزه خلیج فارس نیز گسترش دهیم .

با آوید رویا بپرداز ، تحققش با ما